Nabídka sazenic stromků a zveřejnění inzerátu

úterý, 22. říjen 2024 | Ostatní
ŠLP Křtiny

Lesní školky ŠLP Křtiny nabízí k prodeji sazenice jak krytokořenné, tak prostokořenné téměř všech domácích druhů listnatých i jehličnatých dřevin a také některých introdukovaných, jako je například líska turecká, jinan dvoulaločný, cedr libanonský či douglaska tisolistá. 1/3 zde vyprodukovaných sazenic je určena pro obnovu lesů ve správě školního lesního podniku a 2/3 jsou určeny na prodej jiným lesním majetkům či firmám, které se výsadbou v lesích zabývají. Produkce čítá aktuálně 1 milion výsadbyschopných sazenic ročně. Pěstují se zde i takzvané poloodrostky, tedy sazenice do výšky 120 cm, které putují k zákazníkům z oblasti agrolesnictví.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte Víta Formánka (vit.formanek@slpkrtiny.cz +420 777 423 915).