Nové kontejnery na papír

pátek, 11. srpen 2023 | Úřad informuje
Po obci byly rozmístěny nové modré kontejnery na papír

Dovolujeme si informovat, že ve sběrných místech po obci byly rozmístěny nové kontejnery na papír, aby to občané měli s papírem blíž než dříve. Rozmístění kontejnerů naleznete v přiloženém plánku a rovněž na webu obce v sekci nakládání s odpady. Velkoobjemová klec na papír bude nově umístěna v areálu u Obnovy (bude přístupná ve stejných časech jako kontejner na bioodpad, případně po dohodě na obecním úřadě). Větší kusy papíru (například velké lepenkové krabice apod.) prosím pokud možno odkládejte nadále do velkoobjemové klece, aby v kontejnerech zůstalo místo na menší papírový odpad. Perioda svozu kontejnerů na papír bude 1 x za dva týdny, první odvoz bude v úterý 22.8. Věříme, že vám bude nový systém sběru papíru vyhovovat.