Spuštění nového webu

úterý, 25. říjen 2022 | Úřad informuje
Od 25. 10. jsou spuštěny nové webové stránky obce. Odběr novinek je třeba znovu registrovat.

Vážení občané,

dnem 25. 10. 2022 byly spuštěny nové webové stránky obce Kanice. Bližší informace o systematice a funkcionalitách nových stránek jsme již zveřejnili v Kanických listech č. 2/2022 (strana 4). Upozorňujeme, že nové stránky jsou provozovány na nové doméně obeckanice.eu.

Pokud jste byli na původním webu přihlášení k odběru novinek e-mailem a chcete novinky odebírat i nadále, musíte se k odběru registrovat na novém webu znovu. Novinky můžete nově odebírat i prostřednictvím mobilní aplikace s názvem Obce na webu, kterou si stáhnete z Google Play (provozovatel slibuje, že v budoucnu bude aplikace i na App Store). V aplikaci vyhledáte obec Kanice a nastavíte si kategorie informací, které chcete odebírat.

Věříme, že se vám nové stránky budou líbit a že v nich vždy najdete potřebné informace. Vaše případné postřehy a připomínky k novým stránkám můžete posílat na e-mail urad@obeckanice.eu.